ozonowanie
pn-sb: 7:00 - 23:00

Ozonowanie pojazdów

Ozonujemy: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, przestrzenie załadunkowe, autobusy, kampery, przyczepy kempingowe itp.

Ozonowanie wnętrza pojazdów jest jedną z najskuteczniejszych metod odgrzybiania układu klimatyzacji, likwidacji zapachów oraz dezynfekcji wnętrza pojazdów. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla zdrowia i środowiska. Ozon, jako cząsteczka trójatomowego tlenu dąży do utlenienia przez co sterylizuje wszystko z czym ma kontakt. Zatem ozonując, odgrzybiamy klimatyzację oraz automatycznie dezynfekujemy całe wnętrze pojazdu.

Kontakt do naszej firmy: ozonowanie Bydgoszcz

Polecamy również wulkanizację mobilną: wulkanizacja Bydgoszcz

Ozonowanie auta

Nasza firma oferuje profesjonalne i bezpieczne ozonowanie Twojego samochodu, bądź innego pojazdu.

Usługa wykonywana jest u Klienta. Nasza firma prowadzi usługi z dojazdem - nie tracisz czasu na dojazd. Ozonowanie jest prowadzone sprawdzonym sprzętem do zastosowań profesjonalnych.

Ozonowanie klimatyzacji

Najważniejszym elementem do ozonowania w aucie jest układ wentylacji - to tam lubią mieścić się grzyby, bakterie czy wirusy, ponieważ często środowisko lokalne temu sprzyja.

Dlatego warto przeprowadzić ozonowanie klimatyzacji przynajmniej raz lub dwa razy w roku by pozbyć się drobnoustrojów. Jest to szczególnie przydatne dla alergików jak i dla zapobiegania wytworzenia się alergii.

Cennik ozonowania pojazdów - ile kosztuje ozonowanie samochodu?

Ile kosztuje ozonowanie samochodu? Ile kosztuje ozonowanie autobusu? Cena zależna jest od kubatury i przedstawia się następująco: